دیوارپوش سنگی

دیوارپوش سنگی

 

روزهای خالی و خسته کننده ای که خانه شما را کسل کننده می کند، گذشته است. اکنون ما راه‌ های مختلفی برای جذاب کردن دیوارها داریم، فکر می ‌کنیم این ممکن است برای شما مناسب باشد. اگر مجذوب نمای ناهموار سنگ هستید و همیشه به دنبال راهی برای گنجاندن آن در خانه خود بوده اید، روکش دیوار سنگی تمام چیزی است که نیاز دارید. در مقاله دیوارپوش سنگی چیست به بررسی نکات هیجان انگیز استفاده از دیوارپوش سنگی می پردازیم.

 

 

دیوارپوش سنگی چیست؟

روکش سنگ یک پوشش تزئینی است که از سنگ واقعی یا شبیه سازی شده ساخته شده است. می توانید از آن برای لایه برداری دیوارهای ساخته شده از بتن، فولاد یا سیمان استفاده کنید. مواد مورد استفاده برای روکش فلزی می تواند سنگ های طبیعی مانند گرانیت، ماسه سنگ، تخته سنگ یا موادی باشد که شبیه سنگ طبیعی هستند و مانند روکش وزن سبکی دارند.

 

دیوارپوش سنگی

مزایای دیوارپوش سنگی چیست؟

روکش سنگی که در رنگ ها، بافت ها و الگوهای مختلف موجود است، راهی مطمئن برای افزودن ظرافت و حس تاریخ به خانه شما است. به علاوه به عنوان یک پوشش محافظ روی دیوارها عمل می کند. همچنین به عایق کاری یا حفظ دمای خانه شما کمک می کند.

 

 

کجا می توانید از آن استفاده کنید؟

این یک روند دکور نسبتا ارزان است که به آرامی در خانه هازمحبوبیت پیدا می کند. می‌ توانید از آن برای بهبود هر محیط، بزرگ یا کوچک، استفاده کنید و آن را از نظر بصری جذاب کنید. در ادامه چند ایده مقاومت ناپذیر دیوار سنگی برای خانه شما آورده شده است.

 

1.ظاهری مستحکم را برای پس زمینه آشپزخانه خود انتخاب کنید

روکش سنگی روی لایه پشتی این آشپزخانه شفاف و با رنگ روشن، حس مشخصی از فضا را در منطقه ایجاد می کند. خنثی و زرق و برق دار نیست، همچنین روکش سنگی رنگی روستایی به آشپزخانه اضافه می کند.

 

پارتیشن سنگی

دیوارپوش سنگی، جداکننده منحصر به فردی را ایجاد می کند. اگر می خواهید یک تقسیم کننده در خانه داشته باشید، احتمالاً به دنبال چیزی هستید که فضای زیادی را اشغال نکند. پس چرا به سراغ چیزهای عجیب و غریب که یک فضا را از فضای دیگر متمایز می کند، نرویم؟ برای ایجاد فضاهای متمایز، می توانید روی قسمتی از دیوار روکش سنگ را انتخاب کنید.

 

 

شماره 2: زیبایی در عدم تقارن

یک دیوار سنگی با خطوط نا منظم، به زیبایی تضاد را ایجاد می کند و باعث ایجاد فضای داخلی ترکیبی می شود. همچنین روکش دیوار مشکی باعث می شود اتاق خواب دنج به نظر برسد. دیوارپوش سنگی سیاه یک آیتم همه کاره و جاودانه برای اتاق خواب است. زیرا می توان آن را با طرح های رنگی متنوعی ترکیب کرد. برش های سنگ خیلی برجسته نیستند و بافت مناسبی را به فضای اتاق وارد می کنند.

 

 

شماره 3: جلوه 3 بعدی

روکش سنگ سه بعدی فضاهایی که اغلب نادیده گرفته شده اند را به هاله ای از آرامش تبدیل می کند. این دیوارپوش سنگی با تأثیر متقابل جالب سایه و عمق، توجه را جلب کرده و به زیبایی با رنگ‌ های روشن ‌تر خانه تضاد دارد.

 

 

شماره 4: سفید و آرام

روکش سنگی سفید و خاکستری در حمام برای طعم دادن به فضا! چرا حمام ها باید کنار گذاشته شوند؟ می‌توانید حمام ‌هایی را با رنگ‌های سفید و روشن‌ تر انتخاب کنید، در حالی که همچنان روکش سنگی را برای زنده‌ کردن فضا اضافه می کنید. برای خانه هایی که کاملاً به رنگ سفید یا خنثی طراحی شده اند، این یک راه جالب برای شکستن یکنواختی است.

دیوارپوش سنگی

 

شماره 6: جایی که انتظارش را ندارید

دیوارپوش سنگی-آشپزخانه

روکش دیوار سنگی می تواند ستون در معرض دید آشپزخانه شما را به یک اثر هنری تبدیل کند. چه کسی گفته است که آشپزخانه ها باید فقط برای عملکرد طراحی شوند؟ اگر می‌خواهید به آن ‌ها حس سرگرم ‌کننده‌ و زیبا اضافه کنید، چرا با روکش سنگ شروع نکنید؟ این چیزی غیرمعمول و چشمگیر ایجاد می کند، بدون اینکه مشکلی ایجاد کند. علاوه بر این، هیچ کس خانه شما را به راحتی فراموش نمی کند!

 

 

ناکس هوم

مجموعه ناکس هوم،به سبب سال ها فعالیت در زمینه دکوراتیو داخلی و دکوراتیو خارجی، دارای تجربه و سابقه بسیاری در این زمینه می باشد. شما عزیزان می توانید با برقراری تماس با کارشناسان و مشاوران گروه ناکس هوم، اطلاعات بیشتری در زمینه دکوراسیون منزل خود کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *